Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Nowość! Badania na broń

Nowość! Badania na broń

Natalia Czyrko

Mentalis Centrum Psychologiczne

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna (oraz psychologia marketingu i zarządzania) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu. W trakcie studiów realizowałam ścieżkę edukacyjną z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz rehabilitacji neuropsychologiczne.

W 2015 roku ukończyłam Studium Terapii Rodzin realizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii. Ponadto jestem absolwentką studiów podyplomowych w zakresie psychodietetyki oraz psychologii transportu. Uczestniczyłam w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu diagnozy oraz pomocy psychologicznej. W 2016 roku uzyskałam certyfikat uprawniający do prowadzenia szkoleń rekomendowanych przez Ośrodek Rozwoju Edukacji "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców".

Od 2017 roku wykładam m.in psychologię rozwojową oraz neuroanatomię na studiach podyplomowych organizowanych w Zgorzelcu przez Wyższą Szkołę Gospodarki.

W pracy opieram się na aktualnej naukowej wiedzy, a fundamentami pomocy którą świadczę jest empatia, zrozumienie i dyskrecja.

Zapraszam do zapoznania się z opinią na portalu znany lekarz.

Zapraszam również do kontaktu w języku angielskim.

O mnie